O mnie

Marian Skura. Rocznik 1982 urodzony na Śląsku. Fotografią zajmuję się od 2000 roku, kiedy to kupiłem pierwszy swój aparat Zenith ET. Prawdziwa lustrzanka! Odkrywam od tego czasu fotografię i niezmiennie się nią fascynuję. Zaczynałem jak większość od fotografii krajobrazów, potem był portret, aż doszedłem do fotografii ślubnej, która jest z portretem mocno związana.

Każdy ślub mnie czegoś uczy i pokazuje ile jeszcze muszę zrobić, żeby być doskonałym w tym co robię. Staram się, żeby każde moje zdjęcie było wyjątkowe i tylko ‚Wasze‚. Lubię pracować z wesołymi i niebanalnymi ludźmi. Fotografowanie podobnie jak kilka lat temu bawi mnie i dzisiaj. Sprawia mi ogromną radość jak widzę, że moja praca podoba się Wam, czyli moim klientom. Na ślubie liczy się szybkość i ‚ten’ moment. Umiejętność jego dostrzeżenia pozwala na uchwycenie emocji. Lubię robić dobre reportaże.

Mogę napisać jaki jestem mega exclusiv i niewiadomocojeszcze ale po co? Mogę zrobić super promocyjne pakiety dla wybranych ale co mi to da? Po prostu robię zdjęcia i cieszę się tym;)

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie pełnoklatkowym marki Canon. Dwie lustrzanki i odpowiednia ilość obiektywów (choć to jest pojecie względne). Zawsze mam też ze sobą zapas światła w 3 lampach błyskowych. Do dnia dzisiejszego sprzęt mnie nie zawodzi i spełnia oczekiwania klientów i moje:)

Dodatkowo posiadam studio oraz drugiego fotografa, z którym współpracuję i jeśli nie mogę zlecenia wykonać osobiście, zawsze mam zastępstwo. Może on też być jako drugi fotograf na Waszym ślubie.

Fotografuję głównie w okolicach Gliwic, jednak żadnym problemem nie jest dla mnie praca w obrębie województwa śląskiego jak i całej Polski (po uprzednim kontakcie, fotografowałem w okolicach i samym Krakowie, we Wrocławiu czy w Kazimierzu Dolnym).

Pozostałe moje zdjęcia można obejrzeć tu: www.foto.skura.com.pl (strona w przygotowaniu)

Występuję też na facebook.com